09.04.2015r nasze przedszkole mogły odwiedzić wszystkie dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Nasi Goście mieli możliwość zwiedzić  budynek przedszkola  i przekonać się o bezpieczeństwie, wygodzie i komforcie jaki zapewniamy naszym dzieciom.
Mieliśmy przyjemność przedstawić się wszystkim młodszym i starszym Gościom. Przyszli przedszkolacy wspaniale się bawili w kącikach zainteresowań oraz chętnie brali udział w zajęciach kreatywnych i zabawach integracyjnych. Było kolorowo, wesoło i radośnie.Przekonaliśmy się, że naszym dzieciom nie brakuje fantazji i energii do wspólnego poznawania świata przez zabawy w których wszyscy chętnie uczestniczyli.
Każde z przybyłych dzieci przybiły z Panią Dyrektor rączką żółwika, który pieczętuje naszą wspólną przyjaźń.
Było nam bardzo miło poznać wszystkie Dzieci i Rodziców, a miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w naszej pamięci.

Dziękujemy za odwiedziny – do zobaczenia :)