ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dn. 25.11.2015r. dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi misiami, bo…

Ewelina Orłowska

Miś jest dobry do zabawy,

z nim rozwiążesz ważne sprawy.                                                                                                                                       Sekret powiesz mu na uszko,                                                                                                                                                 kocha misia me serduszko.                                                                                                                                               Miś jest moim przyjacielem,                                                                                                                                             z misiem zawsze jest weselej.                                                                                                                                             Możesz czytać mu bajeczki,                                                                                                                                                 wyjawiać różne smuteczki.                                                                                                                                                 Nawet, gdy deszcz pada                                                                                                                                                              i wiaterek wieje ,                                                                                      misiu do ciebie się śmieje.